Обираємо десиканти для соняшнику правильно

аспартам
Продукт из разряда «здорового питания» является смертельно опасным!
24.07.2019
Десикація соняшника літаком
Авіахімроботи: десикація соняшника літаками легкої авіації
31.07.2019
десикація соняшнику

Більшість агрономів використовує зарубіжні марки десикантів, оскільки на протязі тривалого часу іноземні компанії-виробники зарекомендували себе з позитивного боку.

До хімпрепаратів, що користуються серед виробників с/г продукції особливим попитом, можна віднести десикант Реглон та його різновиди від компанії Сингента.

Для отримання гарних показників урожайності, перед купівлею десиканту треба обов’язково зважати на властивості препарату.

Десиканти розподіляються за 2 основні групи:

1. Випускаються на основі гліфосата

2. Основна діюча речовина – дикват

Ці 2 групи мають різне агротехнічне значення та по-різному впливають на культури.

Частіш за все десиканти на основі гліфосату застосовуються на зернових культурах, окрім ячменю, що вирощується для пивоваріння. Препарати на основі диквату більш ефективні на широколистяних культурах (соняшник, картопля, соя та ін.).

Який десикант купити для обробітку соняшнику

Десиканти на основі гліфосату розраховані на більш довготривалий період використання. Їх внесення необхідно розпочинати за 2-4 тижні до збору урожаю. Діюча речовина гліфосат проникає в зародок насіння, тому якщо ви вирощуєте насіннєвий матеріал, від використання цього препарату потрібно відмовитися, так як він впливає на показники енергетичності і схожості. Його застосовують у першу чергу для зниження ризиків розвитку хвороб, зокрема, фомопсісу, білої (склеротиніоз) та сірої гнилі. Авіа внесення десикантів на основі гліфосату допомагає провести процедуру десикації в стислі терміни, без технічного пошкодження рослин.

Десиканти на основі диквату вносять літаками за 7-10 днів до початку збирання врожаю. Діюча речовина дикват у цьому випадку прискорює висихання насіння та вирівнює одночасне достигання різних ярусів соняшнику. Внесення десикантів особливо актуально для вологих кліматичних зон та посівів соняшнику з різним вегетаційним періодом дозрівання. Окрім цього, процедура десикації з діючою речовиною дикват швидко висушує бур’яни у міжряддях, які заважають роботі комбайна під час обмолоту. На відміну від гліфосату, дикват не впливає на зменшення показників енергії проростання та схожості насінин, тому його можна використовувати як на посівах товарного значення, так і на насіннєвих ділянках.

Якщо у вас є питання стосовно десикації соняшника, телефонуйте на прямі контактні телефони нашої компанії:

(050) 402-23-00

(097) 209-00-10

Також ви можете замовити літак для обробітку соняшнику десикантами просто зараз, і наші менеджери внесуть ваше замовлення саме на ту дату, коли ви плануєте розпочати десикацію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *