Скидки от Хаском
X

Хотите скидку от "ХАСКОМ"?

По специальному промо-коду мы обработаем для Вас

100 га БЕСПЛАТНО!

На какую почту отправить промо-код на получение скидки?


Розпочато позапланові інспекційні перевірки виконання АХР на 2015 рік

Державна авіаційна служба України розпочала позапланові перевірки авіаційних компаній, які мають намір виконувати АХР у 2015 році. Згідно офіційних даних, в Україні налічується лише 25 експлуатантів, які зареєстровані на рівні вищих законодавчих органів і мають право надавати авіаційно-хімічні послуги. Залишається невідомою кількість підприємців, діяльність яких не підтверджується жодним документом.

Перевірки будуть здійснюватися Департаментом льотної експлуатації. В ході перевірок відповідальні інспектори мають встановити недоліки, які потребують негайного усунення з боку експлуатанта, а також недоліки, на усунення яких авіакомпаніям буде відведений визначений термін.

Процедурі перевірки підлягають:

- загальні вимоги по організації АХР;
- екіпаж;
- повітряне судно;
- вибір та підготовка оперативного ЗПМ.

Зокрема, увага буде приділятися фаховому рівню командно-льотного складу; наявності дозволів Генерального Штабу України на виконання польотів у контрольованих зонах; наявності договорів обов'язкового страхування; готовності повітряної техніки та екіпажу до виконання польотів та ін.

Всі звіти про результати перевірок будуть передані до Державіаслужби України.

У свою чергу авіакомплекс «ХАСКОМ» попереджає. За останні 3 роки значно зросла кількість осіб, які надають авіаційно-хімічні послуги без жодного дозволу з боку Державіаслужби. Відсутність у авіакомпанії сертифіката експлуатанта може мати безліч причин: від недостатньої кваліфікації персоналу до повної непридатності повітряного судна для здійснення АХР. І в разі неякісного виконання вашого замовлення однією з таких сумнівних компаній, правова система не зможе гарантувати вам відшкодування збитків та покарання винних.

Тому будьте пильними!все новостиЛента новостейRSS: лента новостей

 
Яндекс.Метрика