Авіахімроботи: десикація соняшника літаками легкої авіації

десикація соняшнику
Обираємо десиканти для соняшнику правильно
29.07.2019
Десикация
Авиахимработы по десикации подсолнечника, кукурузы и других с/х культур
13.08.2019
Десикація соняшника літаком

Надаємо авіаційні послуги по внесенню десикантів. Також у наявності є десиканти від найвідоміших виробників хімічних засобів захисту рослин.

При замовленні комплексної послуги (десиканти плюс авіа обприскування) ви отримаєте гарантовану знижку у розмірі 10% на авіахімобробку.

Доцільність проведення авіа десикації на посівах сільськогосподарських культур

• За рахунок внесення десикантів, зокрема, на соняшнику, насіння культури дозріває рівномірно. Це дає змогу планувати терміни збору урожаю, орієнтуючись на прогноз погодних умов. В залежності від різновиду десиканту, збір урожаю можна розпочинати через 7-10 днів після авіахімробіт (при використанні десикантів на основі диквату)

• Агротехнічний захід – проведення десикації літаками – не пошкоджує високі рослини, що характерно для наземних обприскувачів. Тому ви збираєте 100% посіяного урожаю

• Десикація соняшнику агроавіацією значно полегшує роботу комбайнів, оскільки підсушує не тільки соняшник, а й бур’яни у міжряддях

• Десиканти висушують насіння соняшнику і позбавляють необхідності витрачати додаткові кошти на дорогі зерносушарки

Співпраця з авіакомплексом «ХАСКОМ» гарантує Вам:

1. Вчасне виконання Вашого замовлення у визначені терміни. Наявність 6 власних сертифікованих літаків забезпечить безперебійне проведення авіаційно-хімічних робіт на великих площах. При оптимальних погодних умовах швидкість обробітку одним літаком складає близько 300 га/день.

2. Проведення десикації з дотриманням усіх вимог, що відповідають чинному законодавству України. Діяльність нашої компанії офіційно затверджена на державному рівні. Своїм партнерам ми готові надати повний пакет дозвільних документів від Державіаслужби та Генштабу України, котрі дають нам право працювати навіть на прикордонних територіях.

3. Якісне виконання поставлених Вами задач. Досвід наших екіпажів на авіаційно-хімічних роботах – більше 20-ти років. Використання сучасної технології УМО (ультрамалооб’ємні обприскувачі) дозволяє ефективно працювати робочою рідиною при нормі внесення 3-5 л/га. Технологія УМО перетворює робочу суміш на дисперсні каплі, що за рахунок гвинтів літака рівномірно розподіляються по усій поверхні рослини, утворюючи ефект туману. Краплі при цьому не скочуються на землю, що характерно для авіа внесення десикантів із нормою від 25л/га і більше.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся за телефонами:

+38(050) 402-23-00; +38(097) 209-00-10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *