7 липня Полтавщину втретє за цей рік сколихнула авіа-трагедія

прикольная мышь
Гербицид за 78 млн долларов
04.07.2019
кукурузный мотылек
Найспекотніше питання липня: бути чи не бути шкідникам?
17.07.2019
авиа-катастрофа

Сталося це неподалік смт. Оржиця в селі Плехів. Як стало відомо з різних інтернет-видань, при виконанні авіаційних робіт розбився літак сільгосп авіації. Пілот загинув, другий член екіпажу перебуває в лікарні у тяжкому стані.

Якій компанії належало повітряне судно та які саме роботи проводилися на території Оржицького району, тепер з’ясовує слідство.

У ЗМІ відзначають, що власники фермерських господарств неохоче дають свідчення у таких прикрих випадках. Причина тому – співпраця з нелегальними авіакомпаніями, які надають послуги з АХР та АБР (авіаційно-хімічні та біологічні роботи), не маючи ні дозволів на польоти, ні сертифікатів експлуатанта на свої повітряні судна.

Ще раніше, 23-го червня 2019 року, в Лохвицькому районі розбився літак АН-2. На щастя, обом пілотам вдалося вчасно евакуюватися із повітряного судна, яке загорілося відразу після падіння. За попередньою інформацією, літак АН-2 мав виконувати обприскування сільськогосподарських культур поблизу с. Млини.

27 червня в районі Кобеляк Полтавської області загинули двоє членів екіпажу дельтаплана, котрий розбився близько шостої години ранку.

По всім трьом справам авіаційних катастроф ведеться слідство.

У чому причина падіння с/г літаків

За однією із версій, чому так часто стали падати літаки на авіахімроботах, причина падіння – неналежне обслуговування повітряних суден. Справа в тому, що кожна авіакомпанія, яка працює повністю прозоро і легально, мусить мати свою авіаційну ремонтно-технічну базу. Тільки постійно перевіряючи свої літаки на справність, можна допустити їх до польотів та авіахімробіт.

Що стосується літаків АН-2, на території України зараз немає жодної ремонтної бази по їх підтриманню в робочому стані. Оскільки ці літаки відносяться до застарілих моделей, льотні академії уже давно не готують спеціалістів по їх обслуговуванню, а на заводах перестали виробляти нові запчастини до літаків марки АН-2.

Щодо авіахімобробки дельтапланами, чинне законодавство України взагалі забороняє їх використання у комерційних і сільськогосподарських цілях. По-перше, в дельтапланах не передбачена кабіна, що може захистити екіпаж від впливу хімікатів під час виконання робіт. По-друге, літальний апарат такого зразка не внесений до жодного реєстру класифікації повітряних суден.

СБУ наголошує: співпраця з офіційними авіакомпаніями – запорука спокійного сну кожного агронома

Станом на 2019 рік в Україні офіційно працюють літаками малої авіації лише 3 авіакомпанії. Одна з них – наша компанія «ХАСКОМ». Своїм партнерам ми готові надати будь-які авіаційні послуги на законному державному рівні (внесення гербіцидів, інсектицидів, трихограми, десикантів).

Наш власний парк авіації нараховує 6 сучасних літаків типу НАРП-1, які регулярно проходять ремонтно-технічне обслуговування на нашій авіаційній базі в м. Харків.

Якщо у вас є потреба у внесенні ЗЗР, для власного спокою замовляйте послуги лише у офіційної авіакомпанії!

Гарантуємо низькі ціни та вчасне виконання вашого замовлення. По всім питанням відразу телефонуйте:

(050) 402-23-00 або (097) 209-00-10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *