Застосування авіації і колісної техніки в сільському господарстві

Со всемирным днем космонавтики и авиации
12.04.2019
Преимущества ультрамалообъемного опрыскивания
08.05.2019

У сучасному світі, мабуть, вже не можливе існування сільського господарства без використання авіації або колісної техніки, бо вона не тільки допомагає людству прискорити процес збирання врожаю, а й хімобробки ділянок.

Після технічного перевороту в Україні, авіація і колісна техніка почала відігравати більш важливу роль, через те, що ці механічні «друзі» покращували та спрощували життя населення.

Сільгоспавіація дає значно більший ефект, ніж колісна техніка.

Сфери використання

Уся авіація, а також колісна техніка, оснащена сучасними установками, які допомагають виконувати такі задачі:

  1. Фото або відеообліт за допомогою вертольоту.
  2. Вимір площ полівз урахуванням спотворюючих факторів.
  3. Посівпродуктів виконується ретельніше та швидше, що допомагає не тільки зекономитичас, а й ретельно розподілити насіння по ділянці.
  4. Обробка полів,в яку входить внесення гербіцидів, інсектицидів, десикантів та склеюванняріпаку, яка найчастіше виконується за допомогою кукурузника. Але найбільш популярним є НАРП-1, бо цей літак має високу точність.
  5. Боротьба зі шкідниками за допомогою розселення трихограми – паразитичних комах-яйцеїдів.
  6. Орання полів і збирання вражаю.

Наша компанія надає гарантію якості роботи, а також послуг. Ми завжди приділяємо увагу клієнтам, тому кваліфіковані працівники не тільки допоможуть вам обробити землю, а й нададуть кілька порад, дадуть відповіді на всі питання, котрі вас цікавлять. На нашій офіційній сторінці ви зможете побачити усі наші сертифікати та нагороди, які свідчать про наявність висококваліфікованого персоналу і техніки для проведення авіахімобробки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *